• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ARMA REFORGER| 20.05.2022] Zeus
#1
Tak jak w temacie nie robie typowych zapisów. Ktoś chętny jutro godz 20 ? Mini zeus ze 2 - 3 cele tak o ugrać kto chętny wpiszcie sie pod tematem
  Odpowiedz
#2
makarov?
[Obrazek: CYZRFcP.png]
  Odpowiedz
#3
Nope Pułkownik z Lotniskowca
  Odpowiedz
#4
moze.
[Obrazek: tH1YVTK.png]
  Odpowiedz
#5
no i po refundzie będzie bo przekrocze 2h.. ale cóż. jak mus to tylko jabłkowy
[Obrazek: I9i4llN.png]
  Odpowiedz
#6
pułkownika nie będzie bo obcięli budżet armii i nie ma pieniędzy na nową armę
Prezydent, Zeus, VIP, pułkownik z lotniskowca.

[Obrazek: 2RjCfwn.jpg]

[Obrazek: tenor.gif?itemid=20018143]
  Odpowiedz
#7
A na jakim serwerze będziemy grali?
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz
#8
(19-05-2022, 21:08)szachcik napisał(a): A na jakim serwerze będziemy grali?
A być może na moim
  Odpowiedz
#9
Jakby coś to gramy na moim serwie udało mi sie postawić działający dedyk moge na niego wbić więc jest chyba git Wink
  Odpowiedz
#10
(20-05-2022, 12:30)Mat napisał(a): Jakby coś to gramy na moim serwie udało mi sie postawić działający dedyk moge na niego wbić więc jest chyba git Wink
czy serwer będzie działać 24/7? czy zajmiesz się teraz hostingiem serwerów?
[Obrazek: I9i4llN.png]
  Odpowiedz
#11
Nope nie mam do tego osobnej jednostki raczej jednorazowa / sporadyczna akcja póki FF nie postawi własnego dedyka. Aczkolwiek jeżeli ktoś by chciał pozeusowac czy miałby pomysł na misję mogę postawić wtedy serwer (o ile on będzie dobrze działał dzisiaj się okaże)
  Odpowiedz
#12
Zmiana planów jako że "Mój" serwer ma focha i nie chce wpuszczać graczy oprócz mnie (nie wiadomo czemu) ZUS dzisiaj na serwie FF
  Odpowiedz
#13
1. sprawdz czy twoj ISP oferuje publiczny adres
1.1 jesli nie, to nie mozesz hostowac publicznej gry lol git gud
2. odblokuj port na windows firewall
3. odblokuj porty na firewallu routerowym (jesli masz odpalony na routerze ta funkcje)

jesli dalej nie działa, wchodzimy głebiej, nałóż wazelinę na rączke i wejdz w konfigrufacje swojego routera
szukaj DMZu, zmien adres IP na twój (mozesz sprawdzic odpalajac wiersz poleceń komendą ipconfig /all i szukasz swojej karty sieciowej której uzywasz - Ipv4 jakby co), jesli duzo urzadzen jest podlaczone to uwazaj bo adresy moga sie zmieniac jesli nei sa statycznie przypisane - polecam wtedy przypisac statycznie swojej karcie sieciowej. reebotnij pudlo i powinno smigac.

stałeś się ludzkim hostingiem, gratulację, teraz już tylko cennik zostało ci wystawić.
[Obrazek: I9i4llN.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości