• 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ JO | 16.10.2021] Sputnik Distribution
#1
Sputnik Distribution
JO| 16.10.2021 | 20:00
[Obrazek: Y4O9gSU.jpeg]
Opis:
Wojna domowa na wyspach Tembelan trwa już od blisko 2 lat, 6 miesięcy temu siły rządowe zepchnęły rebeliantów na południową część wyspy. Od tamtego czasu obie strony okopały się na brzegach wyspy a konflikt ucichł. Jednak od ostatniego tygodnia aktywność rebeliantów zaczęła się zwiększać. Zwiad sił rządowych podaje, że po stronie rebeliantów wybuchają sporadyczne pojedynki

Organizacja SCP i jej agenci obserwują ten konflikt od samego początku. Ostatnio pojawiły się plotki o dziwnych rzeczach dziejących się w strefie kontrolowanej przez rebeliantów. Nasi agenci, którzy zostali przypisani do infiltracji armii rebelianckiej przestali odpowiadać, rada O5 podjęła decyzję o zmobilizowaniu Mobilnej Formacji Operacyjnej w celu zlikwidowania potencjalnego zagrożenia anormalnego na wyspach Tembelan.

Konfliktem zainteresowały się także władze Rosyjskie - właśnie organizują konwój z pomocą humanitarną do szpitala na terenie okupowanym przez rebeliantów. Rząd Tembelanu nie udzielił pozwolenia siłom Rosyjskim na samodzielne poruszanie się po ich terenie - muszą być pod stałą eskortą sił porządkowych. Wykorzystamy ten fakt i zastąpimy policjantów w eskortowaniu tego konwoju, dodatkowa siła ognia może się przydać.


Miejsce: Wyspy Tembelan

Zadania:
  1. Dotrzyj na lotnisko i skoordynuuj działania z Rosjanami
  2. Eskortuj Rosjan i ich ładunek do szpitala w Segi Tiga
  3. Melduj o każdej aktywności anomalii.

Sloty:
Delta
  1. SL - szachcik
  2. TL - kbz
  3. MED - Seba
  4. RKM - Pan Podręcznik
  5. Strzelec - Marcin648
  6. Strzelec - Terich09
  7. Strzelec - Melo
  8. Strzelec -Tomo

Dodatkowe informacje:
Permadeath. Misja będzie rozgrywana na innym serwerze, adresy zostaną podane tutaj dzień przed misją. Będzie można wtedy wejść i sprawdzić mody.



Mody:
  Odpowiedz
#2
Rkm- pan podrecznik
Pozdrawiam,
Wrr
  Odpowiedz
#3
medic
[Obrazek: I9i4llN.png]
  Odpowiedz
#4
Strzelec
Never spend 6 minutes doing something by hand when you can spend 6 hours failing to automate it ~Zhuowei Zhang
[Obrazek: NTFSyLu.gif]
  Odpowiedz
#5
eSL pls
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz
#6
Teel.
[Obrazek: CYZRFcP.png]
  Odpowiedz
#7
czelec
  Odpowiedz
#8
Schütze
[Obrazek: tH1YVTK.png]
  Odpowiedz
#9
Strelka
[Obrazek: Dk2qzWHU0AA6XQk.jpg]
  Odpowiedz
#10
[Obrazek: 5qkrr0.jpg]
Pozdrawiam,
Wrr
  Odpowiedz
#11
Na razie wypis, jak się wyrobię to będę, ale póki co nie będę blokował miejsca.
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz
#12
To samo co kolega wyżej
Pozdrawiam,
Wrr
  Odpowiedz
#13
Ankieta https://forms.gle/vBjHWskmV4fA5zA4A
Never spend 6 minutes doing something by hand when you can spend 6 hours failing to automate it ~Zhuowei Zhang
[Obrazek: NTFSyLu.gif]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości