• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie mission-making'u.
#1
W piątek o godz. 20:00 na serwerze discord, pokój "Sala konferencyjna" odbędzie się spotkanie dot. tworzenia misji dla społeczności FF. 

Spotkanie skierowane będzie przede wszystkim do osób, które są zainteresowane samodzielnym tworzeniem misji z dostępem do konta missionmakera na serwerze (dostęp ftp z możliwością wrzucania plików misji, modów, restartów serwera). 

Poza rekrutacją missionmakerów jednym z głównych tematów spotkania będzie również omówienie zasad współpracy osób z tą rangą. Chcąc ułatwić wszystkim tworzenie misji planujemy wprowadzić większą kooperację pomiędzy MM, tak aby każdy mógł czerpać z doświadczenia innych. 

Spotkanie będzie otwarte dla wszystkich, więc jeśli ktoś chce przyjść po prostu podzielić się jakimś pomysłem lub w przyszłości nauczyć się samodzielnie robić misje to również jest mile widziany.
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz
#2
Nie mam opcji się pojawić ponieważ do 21 siedzę w pracy. Niemniej jednak od września chce zacząć aktywniej działać w grupie, z tego powodu zgłaszam się na rekrutację do owej rangi. Jeżeli jest opcja, prosiłbym również o skrótowe podsumowanie spotkania. Bardzo dziękuje smacznej kawusi
[Obrazek: 4AHEmRz.jpg]
  Odpowiedz
#3
Witam,
Będę
Pozdrawiam,
Wrr
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości