• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[WW2] Samoloty
#1
Proponuję do paczki podstawowej WW2 dodać 2 modyfikacje:

1. Sab Secret Weapons

2. Faces of War - Sabre Planes Integration [FoW]


Jedna modyfikacja dodaje możliwość grania większym arsenałem powietrznym z czasów WW2.
Natomiast drugi dodaje możliwość respienia ich podczas gry przez zeusa oraz małe zmiany co do paru modelów

waga łączna: 450+ MB
  Odpowiedz
#2
Jestem za z przyjemnością chciałbym zobaczyć te samoloty latające mi nad głową i zrzucające mi bomby na głowę podczas misji WW2 Smile
  Odpowiedz
#3
Osobiście uważam że ten 1 mod SSW by wystarczył nie ma co obciążać niepotrzebnie paczki gdzie na to miejsce można dodać inny mod przydatniejszy
  Odpowiedz
#4
(28-02-2018, 21:54)Mat napisał(a): Osobiście uważam że ten 1 mod SSW by wystarczył nie ma co obciążać niepotrzebnie paczki gdzie na to miejsce można dodać inny mod przydatniejszy

SSW waży około 430mb, mod który integruje je z zeusem jak i poprawia modele waży 30MB. nie wiem czy to waga modyfikacji obciąża armę, czy ilość wgranych modów w sumie. :/
  Odpowiedz
#5
Zazwyczaj zasada jest prosta Im więcej modów tym więcej doczytywania a co za tym idzie większe obciążenie
  Odpowiedz
#6
Im więcej modów tym mniej FPS - bez modyfikacji na czystej armie mam ponad 90 fps na bardzo wysokich/ultra a z modami z naszej paczki od 30 fps w jakichś lasach do 65 fps na bardziej otwartej przestrzeni
Prezydent, Zeus, VIP, pułkownik z lotniskowca.

[Obrazek: 2RjCfwn.jpg]

[Obrazek: tenor.gif?itemid=20018143]
  Odpowiedz
#7
ale czy jest kompatybilny z ace?
[Obrazek: hFLirBl.gif]
  Odpowiedz
#8
z testów w edytorze z ace wyglądało że tak, żadnego erroru, czy zwiechy. dodatkowo każdy samolot przy edytowaniu ma zakłade opcji "ACE"
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości