• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[CO12 | 02.04.2021] The Forgotten Few 2 (US/CH)
#1
The Forgotten Few 2
COOP | 02.04.2021 | 19:00

[Obrazek: 36E976A2B5A06305C0938E30A1597B01C3E60E4A]

Opis:
"The Forgotten Few 2 is the successor to the original Arma 2 Dynamic Campaign The Forgotten Few for Arma 3, with new and extended features, new content and improved scripting." - Steam Workshop


"Marzyło Wam się kiedyś, żeby ArmA miała elementy zarządzania drużyną jak w XCOM? TFF 2 to częściowo właśnie taki symulator parszywej dwunastki, gdzie każdy żołnierz ma własne statystyki. Grać można solo lub w trybie co-op. Zaczynamy od mapy prezentującej aktualną sytuację na froncie, następnie wybieramy jedną z wygenerowanych misji. Opcji jest wiele, może to być łatwy szturm na miasteczko albo chociażby obrona konwoju, który wpadł w zasadzkę. W fazie planowania to my decydujemy o składzie drużyn, wyposażeniu i o tym, jak wykorzystamy ewentualne wsparcie artylerii. Jeśli sprzyja pogoda, do transportu lub CAS dostępny może być śmigłowiec, np. Mi-24 Hind, przy czym warto pamiętać, że utracony sprzęt zostanie zastąpiony po dłuższym czasie." - T_bone, Gry-Online.pl


Miejsce: Chernarus 2020

Zadania główne:
  • Marsoc pew pew 3 dynamicznie generowane zadania do wyboru, które bezpośrednio wpływają na los konfliktu.
Sloty:

Coyote
  • Platoon Commander - kbz
  • Coyote 2 -
  • Coyote 3 - Marcin648
  • Coyote 4 - Melo
  • Coyote 5 (Medic) - Wrr
  • Coyote 6 - kamea10

Jackal
  • Jackal 1 (SL) - szachcik
  • Jackal 2 -
  • Jackal 3 -
  • Jackal 4 -
  • Jackal 5 (Medic) -
  • Jackal 6 -

Dodatkowe informacje:
Jak misja się przyjmie to można postawić na niej osobny serwer na luźne grańsko w gre arma 3.
Grańsko bez ACE i ACRE bo misja nie wspiera, także komunikacja będzie musiała się odbywać za pomocą czatu w grze przy większej ilości graczy.

Mody:
https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...2438035168
Można normalnie ładować mody poprzez przeglądarkę serwerów w launcherze.
[Obrazek: CYZRFcP.png]
  Odpowiedz
#2
Coyote 3
Never spend 6 minutes doing something by hand when you can spend 6 hours failing to automate it ~Zhuowei Zhang
[Obrazek: NTFSyLu.gif]
  Odpowiedz
#3
Coyote 4
[Obrazek: tH1YVTK.png]
  Odpowiedz
#4
Coyote 6
  Odpowiedz
#5
2. marca to już chyba się wydarzyło, a szkoda może bym przyszedł
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz
#6
Misja przełożona na kwiecień
[Obrazek: CYZRFcP.png]
  Odpowiedz
#7
COYOTE MEDIIIIC
Pozdrawiam,
Wrr
  Odpowiedz
#8
O fajno, to wezmę eSLa
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz
#9
Niestety wypis
  Odpowiedz
#10
Coyote 2
  Odpowiedz
#11
Kojot 6
Szachcik szkodzi zorganizowanej grupie FF Confused
  Odpowiedz
#12
Wypis
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości