• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[COOP | 14.08.2019] Operation Vulture
#1
Operation Vulture
COOP | 14.08.2019 | 20:00

[Obrazek: FFOOyjz.jpg]
Opis:
Dotarła do nas informacja, że z poligonu na kontrolowanej przez Rosjan wyspy Altis wystrzelono pocisk z napędem nowego typu, który potencjalnie może mieć niemal nieograniczony zasięg. Niestety do tej pory nie mamy dokładnych danych o konstrukcji tych rakiet, ich realnych możliwościach i etapie rozwoju. Sztab nacisnął więc na agentów, którzy wskazali nam kilka miejsc gdzie może być przechowywana jakaś dokumentacja.
Operacja "Sęp" zakłada ciche wkroczenie na teren wroga i przeszukanie możliwie największej ilości placówek i zebrania jak największej ilości danych zanim zostaniemy wykryci.

Miejsce: Altis

Zadania główne:
  1. Przeszukaj budynki sztabu na lotnisku Selakano
  2. Przeszukaj terminal głównego lotniska
  3. Sprawdź bazę Pyrgos

Zadania poboczne:
  1. Selfie z rakietą

Sloty:
Fox-1 / HQ-Support
  1. SL -
  2. Operator - szach
  3. Operator - Barmanek
  4. Med - Mat
  5. LKM - zbysiek

Fox-2 / Recon
  1. TL - Sallami
  2. Operator - Dziuba
  3. Operator -
  4. Op. drona - Marcin
  5. Marksman - Rysio

Rezerwa / Fox-3
  1. TL - Oro 
  2. Operator -
  3. Marksman - klapek
  4. Med -
  5. LKM -

Dodatkowe informacje:
Jako środek transportu mamy do dyspozycji jedynie łódź. Cała wyspa jest pod kontrolą Rosjan i nie wiemy o niej zbyt wiele. Jest tu kilka kompleksów militarnych, a patrole wojskowe można spotkać niemal wszędzie. Jednak z informacji, które docierają wiemy, że nikt się nas tutaj nie spodziewa, zatem kluczowe lokacje nie powinny być umocnione bardziej niż zwykle. Nie ma mowy o prowadzeniu otwartej bitwy na tym terenie. Nikt nie zapewni nam tutaj wsparcia, bo nie chcemy eskalacji konfliktu. Możemy liczyć tylko na siebie nawzajem, własne umiejętności i osłonę nocy.


Mody:
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz
#2
Misja na szybkości na dzisiaj, bo jutro wolne  Cool

Wpisałem się na slot, ale jest też możliwość, że będę na zeusie tylko, zależy jak się wyrobię. 
Rezerwę otworzę jak będzie min. 8 osób.
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz
#3
Fox-2 Marksman
  Odpowiedz
#4
Fox 1 - Med
  Odpowiedz
#5
lkm .
[Obrazek: CYZRFcP.png]
  Odpowiedz
#6
2-4 Op. RC
Never spend 6 minutes doing something by hand when you can spend 6 hours failing to automate it ~Zhuowei Zhang
[Obrazek: NTFSyLu.gif]
  Odpowiedz
#7
Fox-2
2. Operator
[Obrazek: E4Dgtpb.jpg]
  Odpowiedz
#8
1.3 Barmanek
  Odpowiedz
#9
Fox-2 / Recon
Operator
  Odpowiedz
#10
Fox 3
TL- Pan Podręcznik
Pozdrawiam,
Wrr
  Odpowiedz
#11
Fox-3
Marksman - klapek
  Odpowiedz
#12
https://www.youtube.com/watch?v=0vyNH9ju6BM
Never spend 6 minutes doing something by hand when you can spend 6 hours failing to automate it ~Zhuowei Zhang
[Obrazek: NTFSyLu.gif]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości