• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[COOP| 31-05-19] Sham spear
#1
Sham spear
COOP | 31.05.2019
PIĄTEK 20:00


Opis:
Rok 2000, Czernoruś od pół roku znajduje się pod okupacją Federacji Rosyjskiej, miesiąc po sprawowaniu zaborcy w regionie, do internetu wyciekło wiele filmów ukazujące zbrodnię jakich Federacja Rosyjska się dopuszcza, Czedadzki lud buntuje się, przez co Rosjanie odpowiadają represjami.

po półrocznych walkach i wyczerpanych Czedakach zmierzającym ku poddaniu się, na scenę ma wkroczyć potężny przeciwnik, USA który wspiera Czedaków sprzętowo od miesiąca. W tej chwili w stronę Berezino zmierza Amerykańska armada gotowa do lądowania, Amerykanei wyliczyli, że przy lądowaniu ich straty mogą być potężne przez co nei będą w stanie dokonać ofensywy na większą skalę po lądowaniu.

Admirał floty postanowił wysłać przodem lódź z oddziałem specjalnym w celu dokonania sabotażu, najważniejszy cel tej operacji jest taki, aby wróg nie wiedział o obecności wojsk amerykańskich, i aby sabotaż wyglądał na kolejny atak partyzantki, stąd po dotarciu do brzegu wojska amerykańskie mają znaleźć Czedadzką partyzantkę która skolekcjonowała sprzęt w który zostaniecie przezbrojeni, aby rosjanie nie mogli rozpoznać wojsk amerykańskich.

Głównymi celami są oficerowie w wieży kontrolnej oraz artyleria, której lokacja nie jest znana, ale mając dostęp do komputerów na pewno uda się do tych informacji dojść.


Miejsce: Chernaruś

Zadania główne:

  1. Zlikwidować oficerów, przejąć dane
  2. Wyeliminować artylerie wroga


Zadania poboczne:

  1. Zniszczyć wrogie myśliwce
  2. Zniszczyć wrogie pojazdy pancerne


Sloty:

USA
1. Squad Leader - szachcik
2. Team leader
3. Medic - Bon
4. AT - Vester
5. AT Assistance - Wrr
6. Saper - Seba
7. Saper - Terich09
8. Strzelec Wyborowy - zbysiek
9. Strzelec - Marcin684
10. Strzelec - Barmanek


Partyzantka
1. Strzelec
2. Spoter - klapek



Dodatkowe informacje:
Squad Leader oraz Spoter posiadają lornetki z nokto
Strzelec wyborowy posiada lunete nokto (tą zaje****ie wielką)
Cała akcja jest stealth, jednak możliwe jest, aby pójść full loud.
Brak kontaktu z bazą główną, po wykonaniu celów głównych należy udać się w stronę morza
Partyzanci dysponują informacjami na temat rozłożenia wojsk i ważnych punktów na mapie
ded = ded 0 powrotów



Mody:
  Odpowiedz
#2
8. Strzelec Wyborowy
[Obrazek: CYZRFcP.png]
  Odpowiedz
#3
poproszę eSLa
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz
#4
medyk
It's a basic truth of the human condition, that everybody lies. The only variable is about what.
The weird thing about telling someone they're dying is it tends to focus their priorities. You find out what matters to them.
What they're willing to die for. What they're willing to lie for.
~Gregory House
  Odpowiedz
#5
4. AT
  Odpowiedz
#6
Nosiciel AT- Pan Podręcznik (70%)
Pozdrawiam,
Wrr
  Odpowiedz
#7
9. Strzelec
Never spend 6 minutes doing something by hand when you can spend 6 hours failing to automate it ~Zhuowei Zhang
[Obrazek: NTFSyLu.gif]
  Odpowiedz
#8
Saper
  Odpowiedz
#9
Wytłumaczy mi ktoś w końcu czemu Wrr jest na pomarańczowo?
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz
#10
Bo to taka niepewna rola i jakby ktoś pewny chciał się zapisać to wylatuję ze slota. takie były ustalenia dawno temu Big Grin
Pozdrawiam,
Wrr
  Odpowiedz
#11
10. Strzelec
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości