• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TAKISTAŃSKI RAJD
#1
TAKISTAŃSKI RAJD

COOP | 07.04.2019 | 20:30
Opis:

W odpowiedzi na serie ataków na Amerykańskie Bazy zostaliście wybrani do przeprowadzenia nocnego ataku na talibańskie miasto Takistan, które jest kryjówką terrorystów. Waszym zadaniem będzie zneutralizowanie Wrogiego oficera oraz jego zastępcy znajdującego się w Willi oznaczonej HVT, zneutralizowaniem zapasu amunicji którą wróg nie dawno dostarczył do miasta, która znajduje się w jednym z punktów Foxtrot, oraz odcięcia wroga od lotnictwa stacjonującego na lotnisku. Do strefy działań dostaniecie się pojazdami MRZR 4, a wasą ewakuacją będą 2 śmigłowce znajdujące się na północny-zachód od miasta.

Miejsce: Zargabad

Zadania główne:
  1. Neutralizacja HVT znajdującego się na terenie willi

  2. Odszukanie i zniszczenie zapasu amunicji znajdującego się gdzieś w punkcie foxtrot

  3. Zneutralizowanie wrogiego lotnictwa

Zadania poboczne: 
  1. None left behind

  2. Zniszczenie wrogiego sprzętu znajdującego się poza punktami foxtrot

  3. Zneutralizowanie wrogiej artylerii rakietowej
Mapa:

[Obrazek: qjxAe1d.png]


Sloty:

Alpha:

ASL: Tomo
Medyk: Bon

ATL1: Janusz
AR: Marcin
EOD: Urr
Granadier: ZBK

ATL2: Sharrdo
Strzelec wyborowy: Klapek


Mody: Paczka podstawowa -TFAR +ACRE2
[Obrazek: hFLirBl.gif]
  Odpowiedz
#2
EOD: Urr
Pozdrawiam,
Wrr
  Odpowiedz
#3
Jak będzie możliwość dołączenia w trakcie to chętnie wpadne
edit dobra to medyk
It's a basic truth of the human condition, that everybody lies. The only variable is about what.
The weird thing about telling someone they're dying is it tends to focus their priorities. You find out what matters to them.
What they're willing to die for. What they're willing to lie for.
~Gregory House
  Odpowiedz
#4
Strzelec wyborowy: klapek a co Big Grin
  Odpowiedz
#5
Granadier: zbysiek
  Odpowiedz
#6
ASL Tomo
[Obrazek: Dk2qzWHU0AA6XQk.jpg]
  Odpowiedz
#7
ATL1:
  Odpowiedz
#8
Podsumowanko:

Ogólnie brak hałasu na radiu poza krzykami pełnych emocji Bona )))

Pierwszy cel (HVT) przeszedł wspaniale i idealnie... Prawie gdyż zaskoczył nas patrol, który mało intuicyjnie lecz skutecznie lazł tuż za pierwszym tą samą trasą, ale i tak połowa wroga w okolicy miało walkmeny z słuchawkami w uszach albo myśleli, że to kolejne normalne rozstrzelanie heretyków, więc parę strzałów wrogiego kałasza nie ruszyło wszystkich. Cel wykonany i "fani kiełbasek" w drodze powrotnej nie zaalarmowani sytuacją na wszelki wypadek poszli spać.

Drugi cel F-2.
Z HVT pojechaliśmy korytem rzeki pod główną drogę miasta wychodzącą na północ i opuściliśmy nasze przerośnięte tacticool quady z rurkami PCV. Po drodzę omijaliśmy sobię grzecznie wroga i weszliśmy do pięknego budynku na skarpie wzgórza. Przeprowadziliśmy rozpoznanie i przedostaliśmy się -prawie po cichu- do F-2. Eliminując z sukcesem patrol i z niekoniecznie potrzebnie Land Rovera. Powiedziałem, aby go rozstrzelać jak będzie bezpośrednio blisko, ale i tak poleciały serie. Zdarzył mi się AFK dłuższy w środku wrogiego miasta za który przepraszam, ale było to sprawa pilna.

Trzeci cel F-1.
Do F-1 szliśmy po cichutku omijając pat®ole i twierdze SkyNetu z terminatorami przyszłości, którą był meczet. Zostaliśmy zaskoczeni przy samym F-1 przez 2 patrole, ale na szczęście tylko ja zostałem lekko ranny dwa razy. Okazało się na F-1, że była tam pomoc humanitarna, ale my znamy terrorystów i zostawiliśmy ładunki pod ich przykrywkę.

Czwarty cel - lotnisko oraz cel dodatkowy - grady.
Wracaliśmy tą samą drogą z F-1 co przyszliśmy, a po drodze zaczął jeździć po naszej okolicy T-55, który trochę nas straszył, no ale. Później dostaliśmy się w okolice budowy obok lotniska, które uważałem za strategiczny punkt (gdyż widać z niego całe lotnisko). Lecz pomysł padł po tym jak się okazało, że przeciwnika jest więcej w okolicy, dlatego poszliśmy przez zabudowania i wtedy stała się tragedia. Zginął Janusz i ja z ręki żołnierza przyszłości, który stojąc metr od Janusza splunął mu w twarz tak, że się przewrócił i rozbił głowę, a mnie rozstrzelał z automatu. Po tym jak zostałem z Januszem wyrzucony do śmieci (czarny worek na zwłoki) drużyna się nie poddała i ruszyła na lotnisko po drodze wykonując cel dodatkowy z gradami, mimo iż brakowało już na tym etapie ładunków. AH-1 przed żołnierzami przyszłości został wysadzony. Na koniec ucieczka skradzioną ciężarówką do helek i evac.

Moim zdaniem wszystko fajnie tylko:
-Kamil trochę pierdolił głupoty jak ripso na JO
-Marksmani mieli zostać na swojej pozycji w pięknym domku po czym pojawili się gdzieś w mieście i do nas dołączyli z czapy.
-Missionmejker przesadził misję (np. za mało ładunków aby wykonać wszystkie zadanka).
-Na zapytanie skąd przybyli żołnierze przyszłości miszynmejker odpowiedział "Błąd Matrixa" )))
-Musiałem pójść AFK w głupim miejscu, sorki :/

Pozdrawiam
GOLEM
[Obrazek: Dk2qzWHU0AA6XQk.jpg]
  Odpowiedz
#9
sorka miałem spanko
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości