Wiosenne porządki
#1
Bug 
Dzień dobry.
  • Zaszło kilka zmian na forum. Podyktowane są one poprawieniem czytelności forum, zatem przede wszystkim usunięte zostały treści przedawnione i niepotrzebne.
  • Zniknęło sporo nieużywanych serwerów, a serwer Arma 3 ACE będzie miał prawdopodobnie nowe ip.
  • Usunięte zostały także rangi i na tą chwilę uprawnienia pozostają przy schemacie: Administratorzy - Moderatorzy - Użytkownicy.
  • Kolejną istotną zmianą jest przeprowadzka na nowe ip teamspeaka. Domena zostanie przeniesiona na nowe ip, więc będzie się można łączyć nadal poprzez: ts3.friendly-fire.pl
    Prośby o kanały prywatne można kierować do adminów na ts.
Na tą chwilę to chyba wszystko. Pytania i sugestie mile widziane.

Pozdrawiam.
Kładziesz się do łóżka, zamykasz oczy i próbujesz nie być na świecie - to jest spanie.
~Zbysiek
Odpowiedz
#2
propozycja lepszej funkcji zapisów na misję, zamiast zapisywać się w formie pisania posta, możliwość tworzenia jakichś interaktywnych slotów w których wystarczyłoby kliknąć na taki, a obok slotu pojawiłby się nasz nick, i nikt inny by nie mógł się na niego zapisać. Możliwość wypisania przez nas oczywiście tez powinna być.

wincej contentu z WW2!!!!!
wincej map !!!!!!
wincej wincej wincej
Odpowiedz
#3
(05-04-2019, 10:43)Seba napisał(a): propozycja lepszej funkcji zapisów na misję, zamiast zapisywać się w formie pisania posta, możliwość tworzenia jakichś interaktywnych slotów w których wystarczyłoby kliknąć na taki, a obok slotu pojawiłby się nasz nick, i nikt inny by nie mógł się na niego zapisać. Możliwość wypisania przez nas oczywiście tez powinna być.

wincej contentu z WW2!!!!!
wincej map !!!!!!
wincej wincej wincej

Że coś takiego? https://forum.armacoopcorps.pl/calendar/...e-trident/
Odpowiedz
#4
tag!!
Odpowiedz


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości