• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[COOP|05.10.2018] Operacja Hamer
#21
FOX - 7. PM
  Odpowiedz
#22
https://www.youtube.com/watch?v=i7Z2kvfANpY

Niestety brak dźwięku Sad


https://www.youtube.com/watch?v=lD9uKc7ObyM
Never spend 6 minutes doing something by hand when you can spend 6 hours failing to automate it ~Zhuowei Zhang
[Obrazek: NTFSyLu.gif]
  Odpowiedz
#23
Emmm, podsumowanie?
I co z tematem RESPAWNÓW na misjach? Bo troche to wyglądało że wszystkich olałeś Smile
It's a basic truth of the human condition, that everybody lies. The only variable is about what.
The weird thing about telling someone they're dying is it tends to focus their priorities. You find out what matters to them.
What they're willing to die for. What they're willing to lie for.
~Gregory House
  Odpowiedz
#24
Podsumowanie dla pana
  Odpowiedz
#25
Podsumowanie Misja Nieudana - Brak jakiejkolwiek współpracy u Amerykanów (Rispo Tomo i Oro biegali sobie gdzie chcieli nikogo nie słuchali (gdy Barmanek przejął dowodzenie) + Zbyt OP Flaki (nwm czemu my też padliśmy od nich wiec nie ja was zabiłem Rispo Wink )
  Odpowiedz
#26
Halo. jak biegali jak chcieli. Team KM miał siedzieć i wspierać ogniem podczas ataku- done. Potem mieliśmy pójść na cel- done. A że było ciemno, brak radiów i ogólnie krzaczory to nagle drużyna z Beermankiem polazła gdzieś w chuj na północ zamiast na wschód. Zresztą na filmiku od rispo słychać wyraźnie że mieliśmy zamiar poczekać z atakiem na resztę teamu (i opierdolić za szlajanie się kij wie gdzie).
Pozdrawiam,
Wrr
  Odpowiedz
#27
Ja dobrze się bawiłem.  Jako Brytyjczycy dość dobrze współpracowaliśmy, ataki na cele były przez nas dobrze zaplanowane. Na minus brak odrodzeń, co nie pozwoliło dostać się do Zeusa po śmierci MM przez co Antrzej który dołączył później musiał biec parę KM. Ostatecznie poddał się i wyszedł, po tym jak dowiedział się że TP nie będzie. WW2 jest dość specyficzne. Dużo osób zginęło od pierwszego pocisku co trochę frustrowało. Może będzie trzeba spisać gdzieś dobre praktyki przy tworzeniu misji?
Never spend 6 minutes doing something by hand when you can spend 6 hours failing to automate it ~Zhuowei Zhang
[Obrazek: NTFSyLu.gif]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości