Osoby nie posiadające DLC vietnam - czy pasowałoby Ci wymiana moda Unsung na mod z assetsami dlc (4gb)
tag
66.67%
8
nie
0%
0
mam dlcka, ale chciałem oddać głos bo lubie ankiety.
33.33%
4
12 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana assetsów z vietnama
#1
(sorka, mod 25GB waży, nie 4 ;c -Workshop shows wrong filesize 3.8 GB. The actual filesize is approximately 25 GB.)
Misja Vietnam którą zapowiedziałem prawie rok temu jest już praktycznie skończona, ale wraz z wyjściem DLCka do Vietnama powstały nowe możliwości, assetsy są bardziej zoptymalizowane i pozwolą wyciągnąć jeszcze więcej z misji dzięki temu. mod musieliby pobierać tylko osoby które nie posiadają DLCKa

Pytanie do osób które nie posiadają tego DLCka, czy gdyby chcieli się zapisać na misję, czy wymienili by UNSUNGa na assetsy z DLCka - za czym idzie pobierać 25GB.

Link do assetsów
https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...O.G+Praire
[Obrazek: I9i4llN.png]
  Odpowiedz
#2
Warto zaznaczyć że osoby które mają już DLC nie musza tego moda posiadać.
Jest to oficjalny compatibility pack który umożliwia granie osobom bez DLC na serwerach które tego wymagają.
Mam DLC, co nie oznacza że nie jestem za porzuceniem unsugna.
Never spend 6 minutes doing something by hand when you can spend 6 hours failing to automate it ~Zhuowei Zhang
[Obrazek: NTFSyLu.gif]
  Odpowiedz
#3
(04-08-2021, 23:27)Marcin648 napisał(a): Warto zaznaczyć że osoby które mają już DLC nie musza tego moda posiadać.
Jest to oficjalny compatibility pack który umożliwia granie osobom bez DLC na serwerach które tego wymagają.
Mam DLC, co nie oznacza że nie jestem za porzuceniem unsugna.

tak, to jest wyjątkowo do misji którą robię z Melo w celu optymalizacyjnych - assetsy z DLCka byłyby niebo lepsze
[Obrazek: I9i4llN.png]
  Odpowiedz
#4
Znaczy jestem za tym że jak się sprawdzi to wywalamy unsunga i wstawiamy to w paczce.
Never spend 6 minutes doing something by hand when you can spend 6 hours failing to automate it ~Zhuowei Zhang
[Obrazek: NTFSyLu.gif]
  Odpowiedz
#5
Nie wiem, czy będzie lepiej pod względem FPS, ale chcę zagrać na DLC.
[Obrazek: tH1YVTK.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości