• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[COOP | 22.04.2018] Zadanie Anulowane
#1
Zadanie Anulowane
COOP | 22.04.2018 | 19:00
Opis:
Jesteście drużyną alpha która właśnie wraca z misji do lotniska w Zargabadzie. Zargabad jest ostatnio niebezpiecznym miejscem. Codziennie patrole mają problem z pojawiającą się lokalną bojówką. Między wami a miastem znajduje się placówka w której nasze satelity wykryły anomalie termiczne, sprawdzicie ją oraz zabezpieczycie znajdującą się tam dokumentację. Cóż niespodziewanego może się stać w trakcie?

Miejsce: Zargabad

Zadania główne:
  1. Przegrupować się
  2. Wezwać transport
  3. Sprawdzić placówkę, zabezpieczyć dokumenty
  4. Spotkać się z Bravo w Zargabadzie
  5. Udać się na lotnisko

Mapa:
[Obrazek: ANjTK7Y.png]

Sloty:
Alpha
  1. Squad Leader - Wadny
  2. Combat Medic - Gerhex
  3. Strzelec - Salli
  4. Strzelec (M16) - Vester
  5. Grenadier - zbysiek*
  6. Strzelec (M4) - NieZalezny
  7. Strzelec (M4) - klapek
  8. Grenadier - Oro
  9. Strzelec AT (M136) - Bon
  10. Strzelec (M4) - /*Rezerwa*/

Rezerwa
  • Seba
  • malkazar
  • Arturo

Dodatkowe informacje:
Misja jest w pełni kierowana przez skrypty. Zeus jest tylko moderatorem.
Dokładne rozkazy będą się pojawiać w trakcie gry. Aby uzyskać najlepszy efekt radzę trzymać się głównej drogi Smile


Mody:
Never spend 6 minutes doing something by hand when you can spend 6 hours failing to automate it ~Zhuowei Zhang
[Obrazek: NTFSyLu.gif]
#2
(19-04-2018, 21:59)Marcin648 napisał(a): Aby uzyskać najlepszy efekt radzę trzymać się głównej drogi Smile

Powodzenia z nimi xD

- Rezerwa
#3
2. Combat Medic
[Obrazek: E9vWyK.gif]
#4
strzelec AT
#5
5. Grenadier
[Obrazek: CYZRFcP.png]
#6
8. Grenadier- Oro
#7
4. Strzelec (M16)
#8
wpisz mnie tak gdzie bede potrzebny
[Obrazek: hFLirBl.gif]
#9
Strzelec (M4)
#10
Strzelec (M4) klapek
#11
Squad Lider-Zobaczymy na ile jestem zjebany
[Obrazek: 4AHEmRz.jpg]
#12
- Rezerwa, EW. dopisany slot
#13
rezerwa lub jakiś dodatkowy slot Wink
#14
Misja wykonana.
Z celów misji wszystkie zadania zostały wykonane. Niestety nie udało się uratować nikogo z drużyny Bravo (ta część była losowa zależna od odniesionych obrażeń).

Wadny jak na niedoświadczonego TL uważam że poradził sobie dość nieźle. Na pewno dało się lepiej dopracować niektóre elementy (np orientacja na mapie, rozpoznawanie swoich).
Nie podobało mi jednak podejście niektórych z drużyny, odłączanie się od drużyny i robienie celu RAMBO bo "TL sobie nie radzi" raczej nie jest niczym pożądanym. Można było poinformować że minęliście cel.

Sama misja z tego co słyszałem raczej się nie podobała.
Była krótka. Miała taka być ponieważ pierwotnie była planowana jako taki patrol ops w tygodniu, z tego też powodu taka a nie inna liczna slotów. Nie udało się jej odbyć na czas więc wisiała tak do teraz.

Skrypty. Już po poprzedniej mojej misji usłyszałem że trochę przesadzam z skryptami i robię bardziej skrypty z misją niż misje z skryptami Smile
Na początku tworzenia tej misji chciałem tego uniknąć ale widać nie potrafię, wyszło jeszcze więcej niż poprzednio. Myślę że było by dużo lepiej gdyby wszystkie te "efekty" były lepiej rozłożone w czasie oraz poparte fabułą. Następnym razem pomyślę o współpracy z kimś, może wtedy wyjdzie coś ciekawego.
Zdecydowanie przesadą było tworzenie zadań typu idź tam, rzuć granat. To kompletnie odbiera zadanie TL przez co wychodzi misja jak z warsztatu która przechodzi się sama niż coop.

Pliki misji dla zainteresowanych (Licencja MIT): https://drive.google.com/open?id=1zILphV...Ptk4koypuv
Never spend 6 minutes doing something by hand when you can spend 6 hours failing to automate it ~Zhuowei Zhang
[Obrazek: NTFSyLu.gif]
#15
(23-04-2018, 01:13)Marcin648 napisał(a): Misja wykonana.
Z celów misji wszystkie zadania zostały wykonane. Niestety nie udało się uratować nikogo z drużyny Bravo (ta część była losowa zależna od odniesionych obrażeń)

Nie wydaję mi się że animacje też były nakładane losowo Tongue
[Obrazek: 4AHEmRz.jpg]
#16
(23-04-2018, 07:50)Wadny napisał(a):
(23-04-2018, 01:13)Marcin648 napisał(a): Misja wykonana.
Z celów misji wszystkie zadania zostały wykonane. Niestety nie udało się uratować nikogo z drużyny Bravo (ta część była losowa zależna od odniesionych obrażeń)

Nie wydaję mi się że animacje też były nakładane losowo Tongue

Do momentu podejścia była animacja która podtrzymywała życie, później dopiero funkcją z ACE były nakładane obrażenia. Ta funkcja nakładka obrażenia jak się okazuje losowo - możemy wpisać wartość ale to jak one rozłożą się na kończyny jest losowe.

Co prawda tam do uratowania była maksymalnie jedna osoba.
Never spend 6 minutes doing something by hand when you can spend 6 hours failing to automate it ~Zhuowei Zhang
[Obrazek: NTFSyLu.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości