• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zombie Coop | 31.03.2018] Mgła
#1
Data: 31.03.2018 Sobota 19:45
Nazwa misji: Mgła
Mapa: Charnorus Redux
Typ:
Zombie Coop

Opis sytuacji:

Nagle cała czarnoruś została spowita w gęstej mgle, sądzono, że to atak chemiczny, jednak okazało się to anomalią pogodową.
Z Czasem stacjonujące jednostki próbowały wezwać pomoc, jednak mówili o niestworzonych rzeczach oraz o jakichś mutantach wyłaniających się z mgły. stwierdzono atak chemiczny oddziałujący na świadomość i psychikę

Została przegrupowana specjalna jednostka do walk z bronią chemiczną i wysłana, aby rozejrzeli się w sytuacji i zdobyli pewien specyfikat, który tam się znajduję, mianowicie 'Specyfikat Z"

Zadania główne:

- rozejrzyj się w sytuacji, znajdź specyfikat Z

Zadania dodatkowe:


Sloty:

Alpha 1-1:
1. Team Leader Szachcik
2. Squad Leader WujekZoltax
3. Medic Gerhex
4. Medic Antrzej
5. Rifleman (Ladder) AtomicAlexander
6. Rifleman (amunicyjny) jaimie
7. Rifleman (amunicyjny) spygame7554
8. Rifleman (Radiowiec) Tadzio
9. Rifleman zbysiek*
10. Rifleman DiaZ
11. Rifleman BoneBreaker


Rezerwa:
- klapek

Mapa:
[spoiler][Obrazek: 440AE2F1F5309BF5900365B0F0A57AFA713D5CAD][/spoiler]


Dodatkowe informacje:

- W Tym scenariusza szansa na zarażenie wynosi 15%, nie ma strzykawek, ale są tabletki
- jakby ktoś miał problem z wydajnością kompa/lapka podczas gry, polecam obniżyć widoczność do najmniejszej... i tak niczego nie będziecie widzieć, a i jeszcze mgła to w ogóle...
- jedno życie.
#2
2. Squad Leader
[Obrazek: 76561198020798801.png]
#3
Będę na misji Smile
#4
Tak, znaczy zależy, ale raczej tak. (999999)
[Obrazek: CYZRFcP.png]
#5
8. Rifleman (Radiowiec)- Tadzio
#6
5.Rifleman (sory za ostanią nieobecność zrozumiem jeżeli zostane niedodany)
#7
Rifleman (Ladder), myślę że będę ale nwm czy na 100%
Prezydent, Zeus, VIP, pułkownik z lotniskowca.

[Obrazek: 2RjCfwn.jpg]

[Obrazek: tenor.gif?itemid=20018143]
#8
4. Medic Antrzej (tak wstepnie)
#9
1.Team Leader- Szachcik (wpisuje go za niego bo jest leniwy)
#10
rezerwa
#11
6.jaime
#12
MISSION COMPLETED
 Summary:  Jednostka specjalna do walki z bronią chemiczną, pomimo nielicznych strat zdobyła specyfikat Z i została pomyślnie ewakuowana ze strefy niebezpiecznej. Wciąż nie wiadomo nic na temat tej mgły, informacje na ten temat zostaną wkrótcę zdobywane.
Opis: już się zdołowałem że zjebałem, szachu powiedział 'to nie ma sensu daj jakiś template może'. ale Bone postawił na swoję i zrobiliśmy tego copa, ostatecznie mimo początkowych problemów wyszedł bardzo dobrze, zgodnie z raportami innych uczestników.

Problemy:
Serwer:
  • Brak uwag, wszystko działało ładnie.
     
ZEUS:
  • Zombie ładnie działały, aż wincej zrobię chyba takich kup
  • Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie żałuję..
MissionMaker:
  • Widocznie zrobienie trigerów na zombie z modułami hide / show na mapie chernorus redux coś spowodowało, że serwer nie wytrzymał, jakieś dziwne pętle lub coś. przez co wystartowaliśmy.. PRAWIE 50minut 
Nieobecności:

Nie wliczam ludzi, którzy znużeni resetowaniem i tymi początkowymi problemami wyszli, a tylko tych którzy się nie stawili
  • AtomicAlexander
Moje Uwagi:
  • Nie wiem czy wszystkim, ale niektórym spodobała się fabuła misji. W każdym z 3 placówek można było znaleźć po 2 dokumenty (oprócz placówki Golf). jeden jako rozkaz fabularny oraz drugi jako pamiętnik opisujące miejsca zdarzenia.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości