• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebuje pomocy...
#1
Exclamation 
Potrzebuje pomocy w sprawie modów

pobrałem wymaganą paczkę modów, które są przedstawione forum. Pierwsze zalogowanie na serwer, wybór misji etc. działa bez problemowo, pojawia się lobby jest ok,
gdy jednak wyjdę z serwera i chcę wejść ponownie, to po prostu nie ładuje mi lobby, połączenie jest, mody działają poprawnie (skoro mogę wejść do gry tylko przy wyborze misji)
tylko nie wczytuje lobby, i tu się rodzi pytanie czy to wina Klienta(moja) czy też serwera. Zapomniałem dodać jeszcze że słychać dźwięki wody z gry podsyłam jeszcze screen'a co się dzieje po ponownym podłączeniu do serwera.


[Obrazek: C8A224F44CD1BC6AE9C3A8FC6D1599C3A46ED1B6]
  Odpowiedz
#2
To może być problem od ciebie sprawdź spójność plików czy napewno nic sie nie posypało ( ja wczoraj nie mogłem wbić 2 pliki musiało mi dościagać) albo 2 opcja że inna paczka jest podpieta na serwerze ( ale to chyba bład powinien wywalić z kluczami)
  Odpowiedz
#3
A próbowałeś odbogosławić i pobłogosławić ?
A na serio to też tak czasem mam, albo poczekaj dłuższą chwile albo zrestartuj komputer Wink a jak to nie pomoże to wywal misje która jest aktualnie załadowana z appdaty
[Obrazek: 4AHEmRz.jpg]
  Odpowiedz
#4
Powiem tylko tak. Ten błąd robi ci się przez to że pobrany plik misji jest jakiś dupnięty i przy drugim wejściu robią się błędy. Ja usuwałem zawsze przed uruchomieniem army wszystkie misje z dokumentów i działczyło. Niedawno to mi się naprawiło, nikt nie potrafi tego wyjaśnić. Taka już jest natura army i nie ma na to wpływu. Jedyne co mi czasem pomogło to uruchamianie army jako administrator i dawanie jej w menadżerze zadań wysokiego priorytetu.
[Obrazek: 76561198020798801.png]
  Odpowiedz
#5
Dziękuje za pomoc, oraz polecam założyć dział "Pomoc" w razie podobnych przypadłości.
  Odpowiedz
#6
Jest Sekcja techniczna do której można zgłaszać się po pomoc
[Obrazek: hFLirBl.gif]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości