• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[VIETNAM COOP | 15.08.2020 20:00] (Nie) Dyplomatyczna zagrywka
#22
(16-08-2020, 09:42)Seba napisał(a): MISJA DO PONOWNEGO ROZEGRANIA

chyba cie pojebało, przegraliśmy to przegraliśmy

Lepiej zrób normalną misję w jakimś polu ryżowym żebyśmy mogli się przyzwyczaić do braku radia.

Cytat:Wsparcie powietrzne

- Niestety ale sam sallami może nie wystarczeć jako wsparcie i w momencie kiedy RTO zginie bądź on poleci na przezbrojenie albo po rannych piechota pozostała samym sobie. dodanie w punktach obrony wsparcia powietrznego składaującej się z helikoptera który by krążył dookoła celu zapewniając gigantyczną zaporę ogniową z gunnerów (z wysokim poziomem) przez określony czas, byłby odpowiednim zastępstwem i pozwoliłoby również odetchnąć jednostkom w przypadku poważnych strat bądź rannych

Zapomniałem że szarado miał gunnerów, przydała by się informacja już w zapisach, a nie 10 linijek pod nimi.

Jak już robisz wsparcie z powietrza to rób je tak żeby miało sens, w mieście nalotu z hydr nie miałem praktycznie jak wzywać, bo jedyne co widziałem to pojedyncze kontakty, a każdy nalot musiałby zniszczyć budynki, także już kompletnie nie byłoby się gdzie chować.

Nie rozumiem dlaczego nie dałeś mi M16 z podwieszanym granatnikiem, bo ręcznych granatów na 15m do przodu nie miałem zamiaru rzucać, wystarczyłoby żeby szardo źle komunikat na radiu zrozumiał i już by było potężne blue on blue.


Cytat:Pozwalanie grzebać w ciałach nieprzytomnych

- Gdyby osoba posiadające radio dostała i była nieprzytomna, a osoba której jej nie ma by towarzyszyła tej osobie, jak mogłaby poinformować drużynę? Możliwość wzięcia radia z ciał nieprzytomnych pozwoliłaby na zawiadomienie drużyny w razie takie sytuacji.

Da się, jak nie normalnie to przez interakcje ace.


Cytat:Boty

- Zmniejszyć im czas na reagowanie i celność, Boty chodziły już wiedząc, gdzie jesteście i oddawały strzał w momencie gdy ktoś się wychylił, na dalekich dystansach to nie był problem, ale na długich już był dość porządnie. pomysł do uzgodnienia z uczestnikami

Ty to lepiej miasto zmień (i misję), bo to żadnej osłony nie miało. Większość czasu staliśmy na środku ulicy bo budynki były pozamykane :)))))


Następnym razem sebuś polecam misję lepiej robić, a nie kłócić się z szaradem ile hydr ma mieć helka.

Wytłumacz mi też sens robienia rozpierdolu bo "rannych można ewakuować tylko 4 na raz" i "rannych przewozi helka, którą wzywacie na radiu" gdzieś tam po drugiej stronie jebanego miasta. Gdzie mieliśmy świetny kontakt z pilotem, który mógłby ich zabrać z dachu szpitala...         a no tak nie mógłby bo schody były zabarykadowane jebanym drewnem, a 10minut wcześniej nieświadomie wysłałem na ten sam dach wsparcie piechoty. Świetne utrudnianie na siłę, jakby 5 typa wcale nie przewróciłoby tej ścianki rzucając się na nią. Nic też nie było mówione na odprawie o tej helce "do przewożenia rannych", dlatego też nie rozumiem dlaczego musieliśmy jej używać.

Misja 1/10, jakbym w jej trakcie nie otworzył mapy i przeczytał opisów tasków to bym kompletnie nie widział co mieliśmy dalej na niej zrobić. Rozmowy botów z kimś tam na czacie też nie były za bardzo przydatne, bo na ten czat większość czasu nie zwracam uwagi, o wiele lepsze by były LOKALNE napisy na dole ekranu po interakcji na bocie. A i naucz się triggery stawiać, nie tak ciężko zobaczyć na mapie za których rogów budynków będzie widać respiące się boty.
[Obrazek: CYZRFcP.png]
  Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [VIETNAM COOP | 15.08.2020 20:00] (Nie) Dyplomatyczna zagrywka - przez kbz - 16-08-2020, 10:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości